Rss

Wszak jakiś czas temu spotykaliśmy się bardzo dużo częściej

Kilka dni temu postanowiliśmy się pojechać wraz z dobrymi przyjaciółmi do ogrodu zoologicznego. Uzbieraliśmy koło 9-ciu osób oraz stwierdziliśmy, że w ostateczności odpoczniemy wspólnie po ciężkim tygodniu i odnowimy ciut zaniedbaną przyjaźń. Wszak kiedyś widywaliśmy się bardzo dużo częściej oraz mogliśmy wykonywać to z dużą systematycznością. Na nieszczęście, w momencie kiedy ukazują się dzieci oraz żona, to czasem dużo trudniej wyrwać się z lokalu mieszkalnego i zagospodarować sobie chwilę. Zobaczyliśmy busy, które proponowały wypożyczenie autobusu w pobliżu a także zaczęliśmy dzwonić.

Nikt nie chciał bowiem wyruszać własnym samochodem, gdyż każdy chciał wypić w weekend alkoholu, co było w pełni logiczne. Udało nam się odszukać firmę busy pożyczalnia, która powiedziała, że posiada na sobotę jeden wolny samochód oraz, że kierowca podjedzie po nas w ustalone poprzednio miejsce.

Sobota przybyła oraz dzień wyglądał pięknie. Na niebie nie było żadnej chmury, a my mieliśmy wyborny humor. W ostateczności nadciągał dzień pełen wspominek. W każdym momencie mamy tak, że nie spotykając się sporo tygodni wspominamy kilku letnie czasy.

Na miejsce do ogrodu zoologicznego trafiliśmy już po 1godz, gdyż z naszego miasta do miasta nie było wyjątkowo daleko. W tej samej chwili wypiliśmy po 1dnym piwku, gdyż tyle czasu się nie spotykaliśmy, że nie było sensu wytracać czasu i dnia. Mieliśmy wszak dla siebie wyłącznie jeden dzień a także w przyszłości całkiem możliwe, że znów nie uda nam się ujrzeć przez sporo miesięcy. Po niedługiej gościnie w zoo wyjechaliśmy jeszcze do parku wodnego i udało nam się dużo h popływać.

Więcej:wynajem autobusów poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *